Peníze zpět z online nákupů (cashback)

Víte co jsou to cashback portály? jde o stránky, díky kterým se vám snadno vrátí část z peněz z vašich nákupů na internetu.

Systém je velmi jednoduchý, před nákupem se přihlásíte do cashback portálu, přes který přejdete do konkrétního eshopu a je to. Po zaplacení a schválení objednávky dostanete určité procento z nákupu zpět. Cashback portály totiž dostávají provizi za to, že do e-shopu přivedou zákazníky a o tuto provizi se pak jednoduše podělí s vámi. Protože je nabídka těchto portálů poměrně velká, připravili jsme vám jednoduché srovnání. Dozvíte se základní informace o jednotlivých portálech, na konci jsme pak připravili jednoduché srovnání základních výhod jako odměna za registraci, odměna za nainstalování rozšíření do prohlížeče či minimální výše odměn pro jejich výplatu. Konkurence je veliká, proto si díky našemu srovnání vyberte ten skutečně nejlepší.

 

Srovnání cashback portálů

tipli

 

Tipli.cz je již zaběhlý projekt, v porovnání s konkurencí je však o něco novější a moc neliší. Možná právě z tohoto důvodu byl nucen nasadit o něco málo vyšší provize a například na AliExpressu tak můžete získat až 10 % místo obvyklých 5 %. Výběr obchodů je skutečně obrovský a nechybí spousty slevových kuponů či hromady akcí. K dispozici je doplněk do prohlížeče, který spolehlivě upozorní, že jste v obchodě, který podporuje cashback a ani o tom nevíte. Šikovná vychytávka za jejíž instalaci získáte i drobný bonus. Nevýhodou proti ostatním je absence odměny za registraci. V nejdůležitějších funkcích jako výše provize a výplata od 1 Kč je však jasný favorit.

Registrace na Tipli.cz (otevře v novém okně)

 

plnapenezenka

PlnaPenezenka.cz se řadí naopak mezi nejstarší cashback portály. Odměny jsou sice o něco nižší, nicméně zase tu najdete i pár obchodů, které Tipli.cz zatím nemá. Výhodou je také odměna za registraci ve výši 60 Kč. Nechybí ani doplněk do prohlížeče, slevové kupony a další zajímavosti.

Registrace na PlnaPenezenka.cz (otevře v novém okně)

 

refundo

Refundo nepatří mezi nejznámější, nejpřehlednější, ani nenabízí nejvyšší odměny, nicméně i tak stojí za pozornost. Předností je zajímavý věrnostní program, kde získáváte body za uplatnění slevových poukazů či recenze obchodů. Za registraci získáte 50 Kč, nechybí ani doplněk do prohlížeče za malou odměnu.

Registrace na Refundo (otevře v novém okně)

 

vratnepenize

Jako poslední představíme VratnéPeníze.cz, vše je obdobné jako u předchozích stránek. Najdeme zde bonus za registraci (50 Kč) a instalaci rozšíření (20 Kč), navíc však dostanete bonus i za použití mobilní aplikace (10 Kč). Zajímavá je vůbec samotná existence takovéto aplikace.

Registrace na VratnéPeníze.cz (otevře v novém okně)

 

Na závěr přehledné shrnutí:

Tipli.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná až vyšší
Bonus za registraci: 0,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  10 Kč
Výplata od: 1,- Kč
Časté akce za extra odměny

 

Plnapenezenka.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná
Bonus za registraci: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  10 Kč
Výplata od: 100,- Kč

 

Refundo.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná
Bonus za registraci: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  10 Kč
Výplata od: 25,- Kč
Zajímavý věrnostní program, při výplatě alespoň 1 000 Kč bonus 100 Kč

 

Vratnepenize.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: nižší
Bonus za registraci: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  20 Kč
Výplata od: 300,- Kč

Mobilní aplikace s bonusem 10 Kč

 

Uvedená výše odměn platí k 19.4. 2020, v průběhu času se mohou odměny měnit.

Aktualizované srovnání najdete také na našem webu BezvaVejska.cz.

Další podobné materiály na webu:

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!