Kytice a další rozbory maturitních děl

Naše stránky skupiny Studijní svět fungují už 7 let, nicméně Studijni-svet.cz nebyl náš první web, jako první přišel web s českým jazykem, konkrétně šlo pouze rozbory děl.

Úplně první z naší skupiny studijních webů byl web Rozbor-dila.cz, který tvoří i dnes více než polovinu naší celkové návštěvnosti. Začali jsme se sedmi rozbory těch nejznámějších děl k maturitě jako je například Kytice. Stránky se prakticky okamžitě staly velmi populární a každý rok nám chodily stovky nových rozborů od našich návštěvníků. Původně v plánu jiné předměty a weby vůbec nebyly, nicméně brzy jsme měli některé rozbory zpracované asi čtyřicetkrát, takže bylo čas udělat změnu. Pro všechny totiž bylo mnohem přínosnější, když  jsme začali zveřejňovat maturitní otázky také z jiných předmětů, než další třeba padesátý rozbor Kytice.

Na zmiňovaném webu dnes najdete přes dva tisíce rozborů knih, stovky slohových prací, stovky životopisy spisovatelů či desítky informací o uměleckých směrech a literárních obdobích. Nově přidáváme i nejrůznější pojmy, mluvnici a gramatiku.

Další zpracované knihy k maturitě už přibývají jen výjimečně, věnujeme totiž většinu úsilí zvyšování kvality těch již zveřejnění před přidáváním nových. Zaměřujeme se tedy na kvalitu před kvantitou. Spojujeme informace z více rozborů do jednoho, opravujeme nahlášené chyby i zlepšujeme formátování pro lepší přehlednost. Díky tomu je Rozbor-dila.cz i po tolika letech každým rokem navštěvovanější a navštěvovanější. Za vloženou důvěru a zájem o naše stránky mnohokrát děkujeme.

 

Zobrazení studijních webů Studijního světa v jednotlivých letech.


Další podobné materiály na webu:

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!