Kdy a jak používat perličky na praní

Jedinečné složení perliček na praní resp. vonných perliček vám umožní užívat si svěžesti vašeho prádla i poté, co vyprchala vůně aviváže. Přečte si, jak a kdy využívat neobyčejné síly těchto perliček a které z nich zvolit, aby váš šatník voněl báječnou svěžestí.

Kdy používat perličky na praní

Perličky na praní se nejlépe uplatní u oblečení (včetně sportovního), jimž chcete vyždímat a dodat konkrétní vůni. Abyste pocítili pravou intenzitu vůně, můžete použít kterýkoli prací prostředek. Značka Lenor nabízí celou kolekci perliček, které se hodí k tekutým avivážím, abyste se mohli těšit z vašeho oblíbeného parfému popř. – pokud si přejete opravdu silnou směs vůní – je navzájem skombinovali. Pod značkou Lenor se nabízí i výrobky z řady Unstoppables, které vaše šaty pěkně provoní i když se potýkáte s méně příjemnými „vůněmi“.

 

Jak používat perličky při praní

Perličky se doporučuje nasypat přímo do pračky v množství jedna dávka na jedno praní. Pokud by vám po vyprání oblečení vůně připadala příliš intenzivní, stačí prádlo propláchnout a pro příště dávku omezit. Nezapomeňte na závěr nalít svého oblíbeného pomocníka na oplachování do příslušné zásuvky v pračce.

 

Jaké perličky jsou vhodné právě pro mne

Značka Lenor nabízí vonné perličky Spring Awakening – kombinaci vůně jarních květů, přírodních tónů pačuli a bílého cedru. Tato vůně vám dodá novou energii a prozáří celý váš den. Perličky jsou natolik silné, že vám vůně vydrží i několik týdnů. Perličky s vůní Spring Awakening byly vytvořeny, aby ladily s aviváží Spring Awakening. Společně vytvářejí skvělou kombinaci vůní, která vydrží déle, než byste čekali. Hodí se při tom k jakékoli tkanině, aniž by ovlivňovala její kvalitu a především nikterak látce neškodí.

Perličky Spring Awakening lze používat na různé textilie např. záclony, potahy pohovek a křesel, přikrývky, koberce, ubrusy, utěrky a ubrousky, ložní prádlo, ručníky nebo povlaky na polštáře. Hodí se i na materiály odolné proti vodě a různým skvrnám. Jejich hlavní předností je snadná rozpustnost ve vodě. Rozhodně se vám nestane, že byste zbytky perliček našli v pračce nebo v tkanině v podobě nehezkých čmouh.

Pokud byste hledali ještě nějaký další důvod, proč si vybrat perličky Lenor, považte, že s každým dotykem vašeho polštáře, při každém rovnání záclon či stlaní postele uvolníte jejich originální vůni, která látkám nejen prospívá, ale přináší příjemnou vůni do každého koutu vašeho domova.

Jaro je ideální roční období, kdy bychom měli pročistit svůj šatník a nahradit některé věci, které nám leží ve skříni delší dobu. Přineste si vůni jara do vašich domovů a pociťte příval nové energie a pozitivního myšlení!Další podobné materiály na webu:

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!